SZKOLNY KONKURS WIEDZY ,,Mój patron i moja szkoła”

14-05-2021
     Serdecznie zapraszamy chętnych przedstawicieli (1 osoba z każdej klasy) klas 6-tych i 7-ych do wzięcia udziału w konkursie pt. ,,Mój patron i moja szkoła”, który odbędzie się 8 czerwca
o godz. 11:00 w sali 216.
Przedstawiciele klas (uczestnicy konkursu) powinni zostać wyłonieni przez poszczególnych wychowawców w porozumieniu z zespołem klasowym.
     Konkurs będzie miał formę quizu online na platformie Kahoot i będzie składał się
z 30 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru. Zwycięzcą Quizu zostanie osoba, która udzieli odpowiedzi na największą ilość pytań w możliwie jak najkrótszym czasie. Za udział w konkursie przewidziane są dyplomy, punkty dodatnie z zachowania oraz nagrody rzeczowe. Bliższe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce Konkursy (załącznik pt. Regulamin konkursu ,,Mój patron i moja szkoła”.
Zgłoszenia (imię, nazwisko, klasa, nazwa konkursu) należy przesłać do środy 02.06.2021 r. na adres mailowy pani Marzeny Joka marzena.joka@sp50.bialystok
Marzena Joka
Iwona Ferenc