FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" PROSI O WSPARCIE DLA JULII MARIANKOWSKIEJ.

12-11-2015

Julia ma 7 lat i cierpi na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Wzmożone napięcie mięśniowe uniemożliwia Julii samodzielne funkcjonowanie. Julka sama nie chodzi, ani nie siedzi. Jest uczennicą 2 klasy integracyjnej naszej szkoły. Bardzo dobrze funkcjonuje w grupie rówieśniczej. Zabieg fibrotomii (który ma za zadanie obniżenie napięcia mięśniowego) mógłby pomóc Julii zyskać samodzielność w poruszaniu się na wózku, jedzeniu czy nauce pisania. Koszt zabiegu fibrotomii przekracza możliwości finansowe opiekunów. Zachęcamy do wsparcia tego celu.

Dane do przelewu:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" Bank BPH SA : 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 Z dopiskiem: 9499 Mariankowska Julia -darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Przekaż 1% podatku:

W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904 W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%" podaj: 9499 Mariankowska Julia

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę".

GALERIA: