Wielkanocna zbiórka żywności

29-03-2021
     W imieniu Zespołu do Spraw Wolontariatu pragnę serdecznie podziękować uczniom, ich rodzicom oraz pracownikom naszej szkoły za włączenie się w wielkanocną zbiórkę żywności, która dzięki Waszym wielkim sercom i dobrej woli zakończyła się dużym sukcesem.
     W dniach 15.03-25.03 zbieraliśmy żywność dla najbardziej potrzebujących seniorów z osiedla Nowe Miasto. Dzięki darczyńcom udało się zebrać duże ilości żywności długoterminowej, m.in.: ryżu, makaronu, konserw, cukru, kawy i herbaty oraz słodyczy. Z darów tych zostało spakowanych ponad 30 paczek, które za pośrednictwem Parafialnego Zespołu Caritas przy Kościele p.w Świętego Karola Boromeusza w Białymstoku przekazano seniorom oraz 6 paczek dedykowanych uczniom naszej szkoły.
     Organizatorkami akcji były Panie: Lucynia Czerniakowskia, Anna Gryc, Marzena Białkowska, Małgorzata Owczarczyk, Magdalena Mroczko, Katarzyna Kossakowska.
     W imieniu wszystkich członków Zespołu do Spraw Wolontariatu składam Państwu życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.

Katarzyna Kossakowska