Rozstrzygnięcie konkursu na nową okładkę ulubionej książki

29-03-2021
     Konkurs  plastyczny pod hasłem „Projekt nowej okładki mojej  ulubionej książki” został zorganizowany przez bibliotekę szkolną dla uczniów klas czwartych SP 50. Polegał na zaprojektowaniu nowej okładki ulubionej książki.
     Jury konkursu przy ocenianiu prac wzięło pod uwagę: sposób ujęcia tematu, oryginalność okładki, walory artystyczne, kompozycję, warsztat pracy, własną interpretację treści utworu.

Nagrody przyznało następującym uczennicom:
  • Amelce Hościło z klasy 4e za okładkę do książki S. Kuźmina "Masza i Niedźwiadek"
  • Amelce Jakoniuk z klasy 4c za okładkę do książki J. K. Rowling "Harry Potter i komnata tajemnic"
  • Emilce Ludwickiej z klasy 4b za okładkę do książki A. Mielech "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn"
oraz wyróżnienie
  • Natalce Sakowicz z klasy 4c za okładkę do książki L. M. Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".
     Zwyciężczyniom gratulujemy!!!
Osoby nagrodzone oraz wyróżnione otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. O terminie
i miejscu ich przekazania zostaną poinformowane przez Outlooka.

tekst: M. Zimnoch