Drodzy Rodzice!

22-04-2021

Od dnia 26.04.2021r. klasy I – III w Szkole Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku

będą funkcjonować w trybie hybrydowym:

NAPRZEMIENNIE  w jednym tygodniu stacjonarnie, w drugim tygodniu zdalnie.

HARMONOGRAM NAUCZANIA HYBRYDOWEGO W DNIACH:

26.04.- 30.04.2021r.

Nauczanie stacjonarne - zajęcia w szkole:

Klasy: 1ai, 1bi, 1c, 2ai, 2bi, 2c, 3ai, 3bi, 3c

Nauczanie zdalne - online:

Klasy: 1d, 1e, 1f, 2d, 2e, 2f, 3d, 3e, 3f

LEKCJE

Lekcje stacjonarne odbywają się zgodnie z obowiązującym planem lekcji (z dnia 18.01.2021r.), w wyznaczonych wcześniej salach lekcyjnych.

Oddziały pracujące zdalnie pracują według podanych wcześniej zasad dotyczących pracy zdalnej.

OBIADY

W dni nauki stacjonarnej uczniowie zapisani na posiłki mogą z nich korzystać w stołówce szkolnej. Dni nauki zdalnej zostaną automatycznie odpisane.

ŚWIETLICA

W dni nauki stacjonarnej uczniowie zapisani do świetlicy mogą z niej korzystać w godzinach otwarcia. Do świetlicy mogą uczęszczać dzieci uczące się zdalnie, których rodzice pracują w podmiotach leczniczych lub wykonują zadania publiczne związane ze zwalczaniem COVID 19.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno- pedagogicznej oraz zajęcia rewalidacyjne mogą odbywać się na terenie szkoły.

DYREKCJA SZKOŁY