Wygrana drużyny ,,Radioaktywne Odpady'' na XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination

09-06-2021
     Katarzyna Sidorczuk wraz z drużyną „Radioaktywne Odpady” zdobyła II miejsce na XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination, która odbyła się w dn. 28-30 maja 2021 roku we Wrocławiu. Drużyna uczestniczyła w Wyzwaniu Technicznym w III poziomie wiekowym 15-19 lat, w którym główny nacisk położony jest na umiejętności techniczne, współpracę w zespole, kreatywność oraz umiejętność prezentacji.
     Międzynarodowy Program Destination Imagination jest największym na świecie edukacyjnym programem dla dzieci, młodzieży i studentów, rozwijającym kreatywność i umiejętność twórczego rozwiązywania problemów w praktyce. Program działa w 42 krajach na całym świecie, rokrocznie skupiając dziesiątki tysięcy młodych ludzi z całego świata. W Polsce realizowany jest od 17 lat przez Destination Imagination Polska.