Podziękowanie Rodzicom i uczniom

09-06-2021
     1 czerwca 2021 r. w Dniu Dziecka mieliśmy okazję przekazać podarunki, które były w ostatnim czasie zbierane dla dzieci i młodzieży z Domu Dziecka przy ulicy Boboli 5 w Białymstoku.
     W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu ,, Eleos” oraz Dyrekcji i podopiecznych ww. Domu Dziecka pragniemy serdecznie podziękować uczniom i rodzicom za zaangażowanie i okazaną pomoc. Przygotowane paczki wywołały uśmiech na twarzach dzieci i umiliły im ten jakże ważny dzień. Po raz kolejny pokazaliśmy, iż wartości, którymi kierowała się Nasza Patronka Święta Jadwiga Królowa Polski są bardzo bliskie naszym sercom i chcemy się nimi kierować.
     „Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać. Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie. Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.”
Ewa Frankowska,
Iwona Górska,