Obchody Święta Szkoły

14-06-2021
     Tegoroczne obchody Święta Szkoły wyglądały w tym roku inaczej niż zwykle, ale i tak byliśmy szczęśliwi, gdyż mogliśmy świętować je razem a przecież to najważniejsze. Przez cały dzień odbywały się w naszej szkole Akcje Animacje pod hasłem–„Nasza Patronka”.
     Każda z klas na jednej z godzin lekcyjnych oglądała prezentację o naszej patronce, a następnie rozpoczynała się zabawa w malowanie porteru Świętej Jadwigi - z zamkniętymi oczami! – oraz projektowanie sukni Królowej. Następnie wymyślaliśmy krótkie rymowanki o naszej patronce, choć niekiedy uczniowie, czując natchnienie płynące chyba od samej Świętej Jadwigi, podeszli do zadania bardzo poważnie i z pełnym zaangażowaniem układali wiersze dłuższe i wzniosłe.
     Jak wyglądał efekt naszych działań? Zapraszam do obejrzenia zdjęć kliknij tutaj>>

Anna Rożko