Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

23-06-2021
     Za nami kolejny rok szkolny. Ze względu na panującą pandemię był to niełatwy rok zarówno dla uczniów, nauczycieli, jak i rodziców. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności związane z kształceniem na odległość i możemy z dumą powiedzieć, że ten rok szkolny kończymy z satysfakcją z osiągniętych wyników.
     W związku z trwającymi obostrzeniami nie odbędzie się tradycyjna uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/ 2021. W  piątek, 25 czerwca 2021 roku wychowawcy pożegnają się ze swoimi podopiecznymi na spotkaniach w salach lekcyjnych, podczas których uczniowie otrzymają świadectwa szkolne.
Specjalna prezentacja z udziałem dyrekcji, nauczycieli i samych uczniów przygotowana i skierowana pod adresem naszych tegorocznych absolwentów zostanie zaprezentowana ósmoklasistom podczas spotkań z wychowawcami na zakończenie roku szkolnego. Będzie również udostępniona na pocztę Outlook uczniom klas VIII w formie linku.
25 czerwca o godzinie 11.30 w sali konferencyjnej odbędzie się uroczyste wręczenie statuetek „Jadwisi”. Otrzymują ją: w kategorii Primus Inter Pares – uczennica kl. 8d – Patrycja Modzelewska,
w kategorii Nauczyciel Mistrz – Agnieszka Morzy.
     Tytuł najlepszego absolwenta w tym roku szkolnym otrzymuje Maria Skutnik – uczennica
kl. 8c - podwójna laureatka Wojewódzkich Konkursów Języka Angielskiego i Geograficznego ze średnią ocen 6,0 i wzorowym zachowaniem.
     Dzięki takim właśnie uczniom jak Maria, którzy uzyskali 10 tytułów laureata oraz 2 tytuły finalisty
w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Podlaskiego Kuratora Oświaty nasza szkoła zajęła zaszczytne II miejsce w  województwie.
     Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły dobrych ocen na świadectwach szkolnych. Tegorocznym absolwentom życzymy wysokich wyników egzaminów, dobrych życiowych wyborów i wielu sukcesów w nowej szkole i całym dalszym życiu.
     Wszystkim uczniom „Pięćdziesiątki” życzymy udanych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.