Uwaga Rodzice i Uczniowie! Konkurs z okazji jubileuszu 20-lecia naszej szkoły!

04-10-2021

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

W tym roku szkolnym świętujemy jubileusz 20-lecia istnienia SP 50 w Białymstoku. Obchody tego wydarzenia planujemy uświetnić organizacją wielu pozytywnych działań, które wpiszą się w akcję pt. „20 dobrych uczynków na 20-lecie szkoły”.

Na początku potrzebujemy stworzyć logo – znak graficzny, który będzie sygnował ważne działania, konkursy oraz promował to wydarzenie min. na stronie SP 50 w Białymstoku, ale też w środowisku lokalnym oraz w mediach.
     W związku z jubileuszem pragniemy zaangażować całą społeczność szkolną w obchody naszego święta. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-multimedialnym pt. „Logo na jubileusz 20-lecia”. Na prace konkursowe czekamy do 21 października 2021. Liczymy na Waszą współpracę i kreatywność!

Zasady i szczegóły konkursu znajdują się w zamieszczonym poniżej regulaminie.

Z wyrazami szacunku,
w imieniu Zespołu ds. Patrona