Wyniki konkursu "Logo na 20-lecie szkoły"

19-11-2021

“LOGO NA 20-LECIE SZKOŁY”

Z radością informujemy, że dnia 16 listopada 2021 roku jury w składzie: pani dyrektor Ewa Maria Chociej, pani Alicja Drewicka i pani Urszula Marciniak-Bagińska po weryfikacji prac konkursowych na projekt znaku graficznego upamiętniającego Jubileusz 20-lecia Szkoły Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce otrzymuje Wojciech Malesiński (kl. 4F)  - za zwycięski projekt logo, które będzie w roku 2021/2022 upowszechniało ważne wydarzenia z życia szkoły.
W kategorii praca plastyczna – logo w dowolnej technice nagrody otrzymują:
Małgorzata  Jarmocik (kl. 3a), Anastazja Cyrkun (kl. 3f), Karolina Treszczotko (kl. 3f), Natalia Ułanowicz (kl. 1d), Anna Samocik (kl. 2e), Aleksandra Kulesza (kl. 2f).
Wyróżnienia:
Izabela Masłowska (kl. 3d), Kacper Skowysz (kl. 1d), Emilia Ryzowicz (kl. 2d)
W kategorii projekt logo przy użyciu grafiki komputerowej nagrody otrzymują:
Maciej Dąbrowski (kl. 7j), Julia Kociakowska (kl. 4a), Damian Kruglicz (kl. 7d), Magdalena Kuczko (kl. 4b), Krzysztof Kulesza (kl. 5d), Lena Pietrzak (kl. 4a).

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

LOGO