Mikołajki klasy Ie

16-12-2015
     Chociaż za oknami brak śniegu, nastrój świąteczny gości u nas już od pierwszych dni grudnia.
W ramach mikołajek uczniowie klas I – III wyjechali do kina Helios w Galerii Białej na film pt. „Dobry dinozaur”. Film opowiada historię młodego dinozaura, który wpada w wielkie tarapaty. Mały chłopiec, z którym się zaprzyjaźnia, pomaga mu wrócić do domu.
    07.12.2015r. klasowe mikołajki obchodzili uczniowie z klasy Ie. Tego dnia dzieci były ubrane na kolor czerwony a ich głowy przyozdabiały „mikołajowe” czapki. Maluchy zostały obdarowane przez Mikołaja słodkościami i otrzymały od niego list. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buzie najmłodszych uczniów potwierdziły, że wierzą w Świętego Mikołaja i niecierpliwie na niego czekają.

„Idzie dobry święty, uśmiecha się w koło
Grzecznym dzieciom biją serduszka wesoło
Niesie w dużym worku słodyczy bez liku
Pełno dzisiaj wszędzie radości i krzyku”