AKCJA „PLUSZOWE SZALEŃSTWO”

30-11-2015

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

W listopadzie Samorząd Uczniowski zorganizował akcję „PLUSZOWE SZALEŃSTWO”, do której włączyli się wszyscy uczniowie klas IV-VI. Ilość przyniesionych zabawek przeszła nasze oczekiwania - duże, małe, a wszystkie mięciutkie i milutkie.

Kiermasz pluszowych maskotek spotkał się z ogromnym zainteresowaniem naszych uczniów - każdy znalazł coś dla siebie. W zakup maskotek włączyli się naprawdę WSZYSCY- od uczniów klas „O” do szóstoklasistów.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy włączyli się do akcji zbiórki maskotek- tym, którzy je przynieśli i tym, którzy kupowali. Dzięki WAM zebraliśmy ogromną kwotę – 1100 zł. Bez WASZEGO zaangażowania nie osiągnęlibyśmy tak wiele.

Zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na pomoc potrzebującym:

• 250 zł - Fundacja „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku
  • 250 zł - Fundacja Podlaskie Hospicjum Onkologiczne w Nowej Woli
  • 150 zł - Adopcja Serca –pomoc dla Blessinga Bensona Simukondy
  • 450 zł- zakup świątecznych paczek dla potrzebujących uczniów naszej szkoły.

GALERIA:

DZIĘKUJEMY!!!