,,I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

22-12-2015

Szkolne Koło Wolontariatu  wraz z opiekunem p.Anną Gryc składa gorące podziękowanie uczniom i ich rodzicom z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III za  ufundowanie świątecznych  paczek najbardziej potrzebującym dzieciom z naszej szkoły.Podziękowanie kierujemy także do wychowawców za szczególne wsparcie naszego przedsięwzięcia.

Dzięki  Waszym otwartym sercom podarowaliście dzieciom radość z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Udało się przygotować  28 paczek, w których znalazła  się duża ilość słodyczy, zabawek,  przyborów szkolnych gier planszowych, puzzli, drobnej  odzieży oraz produktów  żywnościowych długoterminowych.

Przygotowane paczki  zostały przekazane  rodzinom uczniów naszej szkoły.

Darczyńcom serdecznie dziękujemy

i życzymy wszystkiego najlepszego

w nadchodzącym Nowym Roku.