Jasełka w klasie 2bi XII 2015

18-12-2015

Boże Narodzenie  to  czas refleksji oraz rodzinnego ciepła, to magiczny czas pełen refleksji oraz rodzinnego ciepła. To chwile przepełnione radością, miłością oraz niepowtarzalnym aromatem świątecznych potraw .To także uśmiech dziecka zadowolonego z gwiazdkowego prezentu, cieszące ucho melodie znanych kolęd. Ale  przede wszystkim to okazja do wspólnego spotkania przy wigilijnym stole….

Nasza klasa przygotowała Jasełka, na które zaproszeni zostali rodzice i dziadkowie w dn.18.12.2015r. Była Maryja, Józef i Jezusek w żłobie i tak jak trzeba : trzej królowie. To przy nim łączyły się rodziny, dzieląc się opłatkiem w imię Bożej Dzieciny.

GALERIA:

Wychowawczynie kl.2bi