„Kids’ Athletics” - Lekkoatletyka sportem dla każdego

06-12-2015
       Głównym celem programu w którym biorą udział dzieci z klas I-III w naszej szkole Kids’ Athletics”, jest upowszechnienie lekkoatletyki jako wiodącej dyscypliny sportu. Zwiększa  ona zainteresowanie sportem wśród najmłodszych i stwarza lepsze możliwości rozwoju. Lekkoatletyka  zapewnia wszechstronny rozwój i potrafi kształtować indywidualne predyspozycje dzieci. Dzięki temu programowi dzieci pokochają sport. Będą zdrowe, sprawniejsze i szczęśliwsze.
  Lekkoatletykę może  uprawiać każdy. Najważniejsze jest, aby w młodym wieku zaszczepić miłość do sportu. Wiedza przekazywana w programie „Kids’ Athletics” jest  dostosowana do wieku i możliwości dzieci klas I-III. To ciekawa oferta zabaw lekkoatletycznych w których dzieci bawią się na sportowo
i rywalizują z rówieśnikami,  pod okiem trenera  pana Marka Karłuka.

p. Marek Karłuk, p. Grażyna Żywicka