XV Turniej Tańca Nowoczesnego

20-01-2016
     W dniach 20 – 21.01.2016r, odbył się  XV Turniej Tańca Nowoczesnego, organizowany rokrocznie, od początku istnienia naszej szkoły, przez nauczycieli wychowania fizycznego.
W turnieju, jak zwykle,  uczestniczyły reprezentacje klas IV – VI, rywalizując między sobą w kategorii klas IV, V i VI. Najlepsze zespoły zaprezentowały się szerokiej publiczności na pokazie finałowym.
    Po raz drugi w historii naszych turniejów tanecznych, dla najlepszego zespołu turnieju, przyznana została przez specjalną komisję nagroda GRAND PRIX. Nagrodę  wręczyła Pani Dyrektor Teresa Duniewska, która przewodniczyła komisji, złożonej z przedstawicieli: Dyrekcji, rodziców,  nauczycieli, administracji i obsługi oraz uczniów.
     Wszyscy  uczestnicy turnieju otrzymali upominki, wszystkie klasy dyplomy a zwycięzcy w kat. klas IV, V i VI – piękne puchary przechodnie. Nagrody wręczyła Pani Wicedyrektor Sławomira Czuro.
    Turniej zorganizowały Panie: Izabela Bartoszuk, Maria Łukaszewicz, Monika Ustyniuk. Oprawa techniczna turnieju – Pan Cezary Jabłoński, zdjęcia - Pan Jarosław Nadachewicz.

Wyniki rywalizacji klas IV:
I miejscereprezentacja klasy IV E w składzie: Magdalena Majtas,
Katarzyna Jarmołowska, Kinga Korolczuk, Pola Korolczuk, Paulina Szumowicz
II miejsce – reprezentacja klasy IV A
III miejsce – reprezentacja klasy IV C
Wyróżnienie – reprezentacja kl.IV B i IV D

Wyniki rywalizacji klas V:
I miejsce – reprezentacja klasy V D w składzie: Magdalena Makowska – kapitan,
Julia Speichler, Patrycja Łuczaj, Joanna Garczyńska, Katarzyna Saczko,
Wiktoria Perz, Julia Mantur, Dominika Łupińska
II miejsce – reprezentacja klasy V C
III miejsce – reprezentacja klasy V B