PUCHAR JEST NASZ – ZŁOTE SP 50 BIAŁYSTOK

14-02-2016

Uczennice naszej szkoły uczestniczące w Halowym Turnieju Piłki Nożnej zdobyły I miejsce wygrywając WSZYSTKIE mecze. Pokonaliśmy kolejno SP 16, SP 21 i SP 12.
    Wartym zauważenia jest fakt iż nasze Dziewczęta łącznie strzeliły rywalkom 13 bramek a straciły tylko 1!!! Gościem specjalnym Turnieju był podstawowy piłkarz Jagiellonii Białystok – Sebastian Madera. Zawody odbyły się w hali sportowej PG 13 w Białymstoku. Sukces naszej drużyny jest tym większy, iż naszą szkołę reprezentowały zawodniczki nie tylko z klas VI jak w innych zespołach, ale o trzonie drużyny stanowiły też uczennica klasy  IV a nawet uczennica z klasy III. Trenerem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego – Kamil Ustyniuk. Ogromny sukces naszej szkoły osiągnęliśmy w następujących meczach:

SP 50 – SP 16………………………… 4:1

SP 50 – SP 21………………….……… 7:0