"Najciekawsza budowla z klocków"

24-04-2016

O tym, że budowanie z klocków to najlepsza zabawa nie trzeba przekonywać nikogo, kto bawił się nimi w dzieciństwie. Godziny spędzone na układaniu domków, samochodów, ludzików… to jedne z najlepszych wspomnień z dzieciństwa. Klocki do dzisiaj w wielu domach zajmują centralne miejsce. Bawią się nimi wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli. Są źródłem ogromnej radości.

Konkurs na "Najciekawszą budowlę z klocków" odbył się w naszej świetlicy. Trwał dwa tygodnie (od 11.04.2016r do 22.04.2016r.), podczas których chętne dzieci z klas pierwszych korzystające ze świetlicy szkolnej, budowały różnego rodzaju konstrukcje z klocków. W trakcie trwania konkursu nauczyciel fotografował powstałe „dzieła”, które później dzieci wspólnie z nauczycielem oglądały na dużym ekranie, nadając im tytuły i wybierając najciekawsze. O wyłonieniu zwycięzców decydowało głosowanie uczniów.
     Nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i symboliczne nagrody.

Nagrody:

1. Paweł Łapiński kl. I h

2. Szymon Sienicki kl. I h

3. Maria Nazarko kl. I f

4. Mateusz Bobowski  kl. I f

5. Zuzanna Płonowska kl. I a

6. Zuzanna Kozłowska kl. I h

7. Igor Miniuk kl. I h

Wyróżnienia:

1. Marcel Bielicki kl. I g

2. Piotr Olech kl. I b

3. Michał Bonifaciuk kl. I j

4. Patryk Borys kl. I g

5. Kacper Chrzanowski kl. Ia

6. Konrad Chardziejko kl. I a

7. Maciej Konończuk kl. I f

8. Szymon Starzak kl. I c

Wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie należą się serdeczne gratulacje.

Organizator: Joanna Lipska – Hościło