Siewcy Nadziei

14-06-2016

09 czerwca 2016 r. w białostockich Spodkach WOAK odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji ogólnopolskiej kampanii „Pola Nadziei”. Dzięki zaangażowaniu w akcję uczestników
i wolontariuszy z całego województwa w tym roku padł rekord, jeśli chodzi o wynik wszystkich zbiórek.  Łączna kwota, którą udało się zebrać to blisko 240 000 zł.  Pieniądze zaspokoją część potrzeb małych podopiecznych Fundacji „Pomóż Im” prowadzącej Białostockie Hospicjum dla Dzieci.

Na uroczystości przyznano najbardziej aktywnym uczestnikom honorowe tytuły "Siewca Nadziei". W tym roku wśród 7 wyróżnionych placówek znalazła się również nasza szkoła. Jest to zasługa całej społeczności SP 50, w szczególności  nauczycielek świetlicy, samorządu uczniowskiego oraz pani pedagog. Nie do przecenienia jest również rola rodziców, którzy zwykle z otwartymi sercami i dużą życzliwością odpowiadali na wszelkie akcje charytatywne.

Dziękujemy!

GALERIA: