„Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już dziś rozstania nadszedł czas…” - zakończenie roku szkolnego 2015/2016 klas 1 – 3

29-08-2016

24 czerwca 2016r. na sali gimnastycznej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/16. Uroczystość poprowadziły uczennice Aleksandra Zembrowska – klasa II b i  Paulina Antonowicz – klasa II g.

Dyrektor szkoły Pani Teresa Halina Duniewska dokonała podsumowania mijającego roku szkolnego  i  podziękowała wszystkim za trud i zaangażowanie w osiągnięcie wysokich wyników nauczania.
     Z zaproszonych gości głos zabrał ks. Proboszcz Mirosław Niebrzydowski.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klas II  b i II g pod kierunkiem  Pani Barbary Jaworskiej, Pani Grażyny Żywickiej i Pani Katarzyny Kłopotowskiej. Część artystyczną uświetniły tańce integracyjne: „Wspinaczka”. „Zabawa z piłką” i tańce latynoamerykańskie: cha cha cha w parach, samba w formacji oraz piosenka „Malinowe lato”.

GALERIA:

Tekst: p. Barbara Jaworska