„Dzieciaki sadzeniaki”

20-10-2016

12 października 2016r. klasa III h uczestniczyła w zajęciach warsztatowych „Dzieciaki sadzeniaki” w Leroy Merlin. Warsztaty składały się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej:

·               Część teoretyczna to zwiedzanie sklepu wraz z pomieszczeniami personelu. Uczniowie poznali specyfikę pracy w galerii handlowej i różne stanowiska pracy. Następnie w sali konferencyjnej odbyła się  prezentacja o świecie roślin przygotowana specjalnie dla dzieci.

·               Część praktyczna to zajęcia praktyczne. Dzieci ubrane w rękawiczki i fartuszki przesadzały małe rośliny ozdobne. Każde dziecko dostało do przesadzenia swoją roślinkę, którą zabrało do domu.

Uczniowie rozbudzali swoje  zainteresowania przyrodą , w praktyczny sposób uczyli się  pielęgnacji roślin.

GALERIA:

Tekst: Agata Sosnowska