Najmłodsze dzieci w szkole.

04-11-2016

Witamy! To my – przedszkolaki, najmłodsze dzieci w szkole. Mamy po 3 i 4 latka i jest nas
w grupie 24 osoby.
     Rozpiera nas energia do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Bardzo lubimy zabawy w sali
i na podwórku. Nasza sala jest duża i kolorowa. Mnóstwo w niej zabawek. Każdy z nas ma swoje oznaczone miejsce przy stoliku, a także szufladę na prace. W klasie leży wielki, kolorowy dywan, na którym grzecznie siadamy i słuchamy tego, co mówią nasze panie. Chętnie bierzemy udział w organizowanych zajęciach, podczas których śpiewamy piosenki, tańczymy, malujemy, wyklejamy oraz słuchamy różnych opowiadań. Gdy jest ładna pogoda, spędzamy czas na placu zabaw. W myśl naszego Kodeksu Przedszkolaka staramy się być dla siebie uprzejmi i grzeczni, aby w naszej grupie było miło i bezpiecznie, a nasze panie mogły zawsze nas chwalić.

GALERIA:

Tekst: p. Beata Kulesza