Świąteczna zbiórka żywności

11-12-2016

W dniu  26 listopada 2016r.(sobota), 24 wolontariuszy  pod opieką nauczycielek  p.Marzeny Białkowskiej, Marty Gogiel -Auchimik, Lucyny Czerniakowskiej, Anny Gryc i Agnieszki Morzy wzięło udział w  organizowanej przez Bank Żywności akcji charytatywnej "Świąteczna Zbiórka Żywności". Żywność  zbieraliśmy  w sklepie Stokrotka ul.Dubois 2. Wolontariusze-uczniowie i nauczyciele  naszej szkoły od lat biorą chętnie udział w tej ogólnopolskiej akcji, wykazując ogromną aktywność. W akcji uczestniczyliśmy już po raz dwunasty. Zebrane produkty  żywnościowe trafią do podopiecznych Stowarzyszenia ,,Ku  Dobrej Nadziei” w Białymstoku.
     Serdecznie dziękujemy  wszystkim darczyńcom  za hojność a wolontariuszom za poświęcony czas.

GALERIA: