Mikołajki w przedszkolu 6 grudnia 2016

09-12-2016

Św. Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na świecie. 6 grudnia przyjechał również do nas z workiem pełnym prezentów. Tego dnia oczekiwaliśmy św. Mikołaja wraz z grupą Misiaczków z Przedszkola nr 64. Wszyscy aktywnie uczestniczyliśmy w zabawach ruchowych przygotowanych przez nasze panie, śpiewaliśmy mikołajkowe piosenki, a także złożyliśmy nasze prośby o wymarzone prezenty szepcząc do mikołajkowej skarpety. Nie mogąc doczekać się naszego gościa, udaliśmy się na poszukiwanie jego śladów wokół naszej szkoły. Podczas tych poszukiwań nagle zobaczyliśmy Mikołaja w oknie naszej sali, więc jak najszybciej wróciliśmy do szkoły, aby przywitać się z miłym gościem. Oprócz prezentów, Mikołaj przyniósł ze sobą dużo radości i uśmiechu, rozmawiał i bawił się z nami, zapraszał do śpiewu piosenek i recytacji wierszy. Oczywiście spełniliśmy jego prośby!

Wizyta Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze, dlatego pozostanie na długo w naszej pamięci
i chyba wszyscy już dziś nie możemy doczekać się kolejnej jego wizyty!

GALERIA:

Tekst: p. Beata Kulesza