Konkurs plastyczno-językowy z języka angielskiego ’Christmas Cards’

16-12-2016

9 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno-językowy z języka angielskiego ’Christmas Cards’. Konkurs adresowany był do uczniów klas trzecich. Polegał na zaprojektowaniu i wykonaniu ciekawej, atrakcyjnej wizualnie bożonarodzeniowej kartki z życzeniami w języku angielskim. Technika i format wykonania prac były dowolne, uczniowie wykazali się więc dużą oryginalnością i pomysłowością w tworzeniu świątecznych kart. Życzenia napisane przez uczniów płynęły prosto z serc sprawiając, iż niektóre prace okazały się być magiczne, wyjątkowe.

Oto zwycięzcy oraz osoby wyróżnione w konkursie:

I miejsce:    Paweł Markiewicz (kl.3f)

II miejsce:    Anna Potapczyk (kl.3f)

Maja Piwowarczyk (kl.3a)

III miejsce:  Wiktoria Macias (kl.3c)

Wyróżnienia:

Gabriel Płoński (kl.3h)

Patrycja Poniatowska (kl.3a)

Weronika Tawrel(kl.3c)

CONGRATULATIONS! J

Zwycięzcy oraz osoby wyróżnione w konkursie otrzymają dyplomy oraz nagrody na uroczystym apelu podsumowującym I półrocze nauki roku szkolnego 2016/2017. Nagrody wręczy Dyrekcja Szkoły. Pozostali uczestnicy również otrzymają dyplomy oraz atrakcyjne niespodzianki.

GALERIA:

Organizatorzy: