Wspólne kolędowanie w przedszkolu

22-12-2016
     Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, czekają na nie nie tylko dzieci, ale
i dorośli. Są to święta bliskie naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.
     Jest to również okazja do wspólnego kolędowania, składania życzeń i dzielenia się opłatkiem.  Dlatego 22 grudnia, we czwartek mieliśmy w naszej sali wielu gości. Odwiedzili nas wraz ze swoimi wychowawczyniami – panią Nelą Bielawską i panią Ireną Rostkowską - koledzy i koleżanki z klasy 1a. Zaprezentowali oni specjalnie na tę okazję przygotowane kolędy i pastorałki. Dzieci grały na różnych instrumentach, a pani Nela przygrywała na gitarze. Występ klasy 1a bardzo nam się podobał.
     Później wraz z panią Ulą Wiluk odwiedzili nas uczniowie z klas 4a, 6c i 6d. Koncert kolęd bożonarodzeniowych w ich wykonaniu był po prostu wyjątkowy! Dziękujemy Wam wszystkim!
     Po występach naszych starszych kolegów były życzenia świąteczne. Nasze panie  przygotowały opłatki, którymi się podzieliliśmy życząc sobie przy tym wszystkiego, co najlepsze w te święta. Atmosfera przez cały ten dzień była ciepła i wyjątkowa, a na naszych buziach gościł uśmiech od ucha do ucha.
    GALERIA:
                                                                                                     Tekst: p. Beata Kulesza