Dzień babci i dziadka w grupie O b

08-02-2017
    Dnia 20 stycznia 2017 r. w grupie O b  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
   Grupa O b przedstawiła program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich milusińskich, a dzieci odważnie i bez tremy prezentowały swoje umiejętności. Dzieci poprzez wiersze
i piosenki podziękowały za babciną i dziadkową miłość, troskę, ciepło i złożyły im życzenia. Publiczność nie żałowała pochwał dla swoich wnuków i nagrodziła ich gromkimi brawami. Dzieci złożyły wspaniałym gościom najserdeczniejsze życzenia, wręczając im wykonane upominki.
     Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.
     GALERIA:

Tekst: p. Katarzyna Zakrzewska