Walentynki 2017

17-02-2017

W dniach 13-14 lutego obchodziliśmy  w szkole Walentynki. Z tej okazji zorganizowany został kiermasz charytatywny  na rzecz Podlaskiego Hospicjum Onkologicznego  w Nowej Woli.  Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu sprzedawali słodkości (pierniki w kształcie serca, lizaki),  gadżety oraz pocztówki walentynkowe. Część przedmiotów wykonana była przez wolontariuszy. W  przygotowanie kiermaszu włączyły się  także nauczycielki  panie: Małgorzata Owczarczuk  i Edyta Karwowska. Kiermasz jak zawsze cieszył się dużą popularnością.
    W dniu 14 lutego  od godziny 9.00 w szkole działała ,,Poczta Walentynkowa”, którą zorganizował Samorząd Uczniowski. Do skrzynki walentynkowej ustawionej na szkolnym korytarzu, każdy mógł  wrzucić kartkę z  życzeniami. W tym samym dniu  od godz. 12.30 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zajmowali się doręczaniem  adresatom walentynek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom  i pracownikom szkoły za wsparcie naszej akcji.

GALERIA: