Jasełka w klasach IV-VI w roku 2016

10-01-2017

Dnia 22 grudnia w naszej szkole odbyły się jasełka bożonarodzeniowe.  Na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zgromadzili się: Pani Dyrektor Teresa Halina Duniewska, Pani Wicedyrektor Sławomira Czuro, Pani Wicedyrektor Ewa Jarzębińska, nauczyciele, rodzice  oraz uczniowie klas IV- VI.    Jasełka w wykonaniu uczniów klasy IV d wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Mali ,, aktorzy” uświadomili nas, iż Betlejem jest blisko nas, jest na wyciągnięcie ręki, jest wtedy, gdy otwieramy serce dla drugiego człowieka- naszego brata. Uroku inscenizacji dodały kolędy katolickie i prawosławne w wykonaniu szkolnego chóru. Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała za piękny występ i złożyła  świąteczne życzenia.

GALERIA:

Małgorzata Wróblewska