X regionalny Konkurs ,, Mistrz Origami”.

08-03-2017

Serdecznie gratulujemy Andżelice Klimowicz uczennicy klasy II b, która odniosła sukces w
X Regionalnym Konkursie ,,Mistrz Origami” – organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 47 w Białymstoku. Wykonała wspaniały motor techniką modułową.
4 marca 2017r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród.

Pojazd Andżeliki prezentował się wspaniale, co widać na zdjęciu. Do wykonania tej pracy potrzebne było prawie cztery tysiące elementów, które dziewczynka składała cierpliwie przez wiele dni.  Całe przedwsięwzięcie wspierała gorąco  cała rodzina. Warto podkreślić, że jest to kolejna Jej nagroda. Andżelika w poprzednich latach zdobyła wysokie miejsce w tym konkursie.

Nagrodę specjalną ufundowaną przez dyrektora naszej szkoły wręczyła Jej pani Sławomira Czuro wicedyrektor SP nr 50, a gratulacje w imieniu klasy złożyła wychowawczyni Katarzyna Sidorczuk.

Cieszymy się i życzymy dalszych sukcesów.

GALERIA:

Tekst: