Dzień Mamy i Taty w grupie 3-latków V 2017

31-05-2017

„Każdą inną miłość trzeba zdobywać,

pokonując stojące na jej drodze przeszkody,

tylko miłość Matki i Ojca ma się bez zdobywania i bez zasług”

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, jak radość, wzruszenie czy duma z pociech. My, grupa 3-latków, zaprosiliśmy naszych Kochanych Rodziców na tę uroczystość 30 maja. Sala przedszkolna stała się naszą sceną, na której pięknie ubrani, zaprezentowaliśmy nasz program artystyczny. Rozpoczęliśmy od recytacji wierszy, starając się zaprezentować je jak najlepiej, potem śpiewaliśmy piosenki naszym Kochanym Rodzicom oraz złożyliśmy im życzenia. Byliśmy tacy szczęśliwi….., widząc, że nasz występ bardzo spodobał się publiczności. Dziękujemy za burzę braw! Na koniec inscenizacji wręczyliśmy Kochanym Rodzicom laurki, które wcześniej samodzielnie przygotowaliśmy, obdarowując ich mnóstwem całusów. Po części artystycznej nasze panie zaprosiły wszystkich na słodki poczęstunek.

Ach….. jak przyjemnie było sprawić radość naszym Rodzicom – „pięknym istotom, u których jesteśmy wiecznymi dłużnikami”.

GALERIA:

Tekst i zdjęcia: Beata Kulesza