Klasa II E na spotkaniu z Prezydentem Miasta Białegostoku z okazji Dnia Dziecka

05-06-2017

Dnia 1 czerwca 2017 r.  z okazji Dnia Dziecka miało miejsce niecodzienne spotkanie uczniów z kilku białostockich szkół podstawowych z Prezydentem Miasta Białegostoku Panem Tadeuszem Truskolaskim. Odbyło się ono w ogrodach Pałacyku Gościnnego przy ul. Kilińskiego. W tym wydarzeniu uczestniczyła klasa II E. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali słów Pana Prezydenta. Z przyjemnością przyjęły życzenia z okazji ich święta. Uczniowie mieli również okazję do zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Pomimo wielu atrakcji, które na nie czekały, moment spotkania i poznania Prezydenta naszego Miasta okazał się najbardziej emocjonujący. Następnie czekało na dzieci mnóstwo atrakcji – dmuchana zjeżdżalnia, zamek, basen z piłeczkami, malowanie twarzy, pokaz olbrzymich baniek mydlanych. Były również zabawy przy muzyce, z chustą animacyjną oraz ciekawe konkursy, np. przeciąganie liny, konkurs na najciekawszą „mumię”. Ze smakiem dzieci jadły watę cukrową oraz lody.

Nawet niezbyt sprzyjająca pogoda nie zepsuła dobrej zabawy oraz wspaniałych humorów. Wspólnie spędzony Dzień Dziecka był pełen miłych wrażeń i przeżyć.

GALERIA:

Tekst: p. Marzanna Piotrowska