Dzień Dziecka i Sportu w naszej szkole

05-06-2017

1 czerwca 2017r, w Dniu Dziecka i Sportu, na sali gimnastycznej odbyły się rozgrywki sportowe klas IV – VI,  zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego (Izabela Bartoszuk, Maria Łukaszewicz, Monika Ustyniuk, Marek Karłuk, Kamil Ustyniuk). Reprezentacje wszystkich klas, niesione dopingiem wychowawców, rodziców, koleżanek i kolegów,  rywalizowały ze sobą  grając w piłkę ręczną.

Na początku  zaprezentowały się klasy sportowe (4c , 5c), dając pokaz wspaniałej gry. Następnie rozpoczęły się zmagania między pozostałymi klasami, wg ustalonych zasad.

Wyniki:

Klasy czwarte:

4ai : 4bi –  1 : 0

4d : 4e – 0 : 6

Klasy piąte:

5d : 5a – 2 : 5

5b : 5e – 3 : 5

Mecz o III miejsce  -     5d : 5b – 1 : 3

Mecz o I miejsce    -     5a : 5e – 6 : 2

Klasy szóste:

6a : 6b  - 6 : 3

6c : 6d  - 3 : 5

Mecz o III miejsce   -  6b : 6c  - 6 : 3

Mecz o I miejsce     -  6d : 6a – 3 : 11

Po zakończeniu rozgrywek, Pani Dyrektor Teresa  Duniewska, wręczyła kapitanom wszystkich klas  pamiątkowe dyplomy oraz ufundowane przez siebie nagrody rzeczowe,  w postaci piłek.

GALERIA:

Tekst: p. M. Łukaszewicz