Wojewódzki Konkurs Informatyczny Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej KIWI

11-05-2015
W tym roku wzięliśmy udział w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym Wydziału Informatyki
Politechniki Białostockiej KIWI. Konkurs był dwuetapowy. W etapie rejonowym wzięło udział 880 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Z naszej szkoły wystartowało 38 uczniów klas szóstych przygotowywanych przez p. Anettę Pogrebniak. Do etapu wojewódzkiego zostało zakwalifikowanych 16 uczniów naszej szkoły na 83 uczniów z województwa.
29 kwietnia 2015 r. na Politechnice Białostockiej odbył się finał konkursu. Pomimo wysokiego
poziomu konkursu aż 2 naszych uczniów spośród 8 zostało laureatami (czyli uzyskało powyżej 75 % punktów), natomiast 13 uczniów spośród 73 uzyskało tytuł finalisty (tzn. wynik powyżej 40%).
  • Laureaci:
    • Terlecki Wiktor 6d