Dzień Przedszkolaka w 4 - latkach

26-09-2017
     Dnia 20 września dzieci z grupy 4 - latków były wyjątkowo szczęśliwe i zadowolone, ponieważ obchodziły swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.
     Pani Beatka, na początek opowiedziała przedszkolakom o historii tego święta, a także przeczytała list Rzecznika Praw Dziecka, pana Marka Michalaka, który z tej okazji napisał do dzieci kilka miłych słów. Następnie, specjalnie w tym dniu przygotowała dzieciom wiele atrakcji i niespodzianek, dostarczając okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Nie zabrakło zabaw przy dźwiękach ulubionej muzyki, śpiewu piosenek, licznych konkursów oraz słodkiego poczęstunku. Radość, śmiech i doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Po tańcach zaproponowała dzieciom wykonanie wspólnego plakatu, na którym znalazły się sylwety przedszkolaków ozdobione i pokolorowane przez każde dziecko. Na koniec złożyła wszystkim przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta i zaprosiła na słodki poczęstunek. Tego dnia na buziach wszystkich 4-latków malował się tylko uśmiech.

Tekst i zdjęcia: Beata Kulesza