Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w klasach 4-7

05-09-2017
     Po ponad dwóch miesiącach wakacji nauczyciele i uczniowie wrócili do szkoły.
     4 września 2017 roku o godzinie 9:00 uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pani dyrektor Teresa Halina Duniewska powitała uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników. Życzyła wszystkim uczniom samych sukcesów, nauczycielom satysfakcji z pracy, zaś rodzicom- zadowolenia ze swoich dzieci. Życzenia na nowy rok złożyli również ksiądz Adam Kiermut oraz przewodniczący Rady Rodziców – pan Jerzy Dudel.
     Następnie uczniowie klasy Va pod opieką pani Joanny Skarzyńskiej przedstawili część artystyczną pt. „Witaj szkoło”. Podczas przedstawienia dziewczynki z klas szóstych zaprezentowały układ taneczny, a uczennice z klasy VII d, pod kierunkiem pani Urszuli Wasiluk, radosnym śpiewem przywitały nowy rok szkolny. Dekoracje wykonała pani Alicja Drewicka.
     Życzymy wszystkim wytrwałości w zdobywaniu nowych umiejętności w roku szkolnym 2017/2018.

Joanna Skarzyńska