Sztafetowe biegi przełajowe na medal

06-11-2017
     W dniu 11.10.2017 r. reprezentacja dziewcząt i chłopców wzięła udział w Igrzyskach Miasta Białegostoku w sztafetowych biegach przełajowych. Zarówno reprezentacja dziewcząt i chłopców miała
do pokonania dystans
10 x 800 m, na trudnej trasie w Lesie Pietrasze.
     Ostatecznie reprezentacja chłopców w składzie: Piotr Martyniuk, Marcin Kniotek, Mateusz Kamiński, Hubert Burzyński, Jakub Taranta, Mateusz Klimowicz, Karol Zambrzycki, Maciej Czarnocki, Piotr Grójec, Jakub Dzierżek, Krzysztof Szyrenos zajęła VI miejsce, zaś reprezentacja dziewcząt w składzie: Luiza Angielczyk, Julia Bakier, Kamila Bonifaciuk, Hanna Bołtruczuk, Julia Kościukiewicz, Wiktoria Martyniuk, Wiktoria Niewińska, Wiktoria Perkowska, Hanna Olędzka, Martyna Popławska, Julia Sawicka – III miejsce.

Opiekun reprezentacji dziewcząt: Kamil Ustyniuk

Opiekun reprezentacji chłopców: Marek Karłuk