"Warto być razem"

23-11-2017
      Nauczycielki zorganizowały cztery spotkania z cyklu „Warto być razem” pod hasłem „Jesień
nie musi być smutna”.
I rzeczywiście dobre humory dopisały wszystkim uczestnikom. Panie Magdalena Syguła - Iwaniuk, Izabela Kozikowska, Magdalena Musiał, Anna Pleskowicz, Marzena Białkowska przygotowały różnorodne konkursy oraz zabawy związane z jesienią.
     20. 10. 2017r. odwiedziła nas grupa XI z Przedszkola Samorządowego nr 32 w Białymstoku,
08. 11. 2017r. grupa V z tego samego przedszkola. 13. 11. 2017 r. grupa 0a z naszej szkoły uczestniczyła w zajęciach koła „Papieroplastyka” prowadzonych przez panią Jolantę Lul. 20. 11. 2017 r. dzieci z grupy 0b naszej szkoły wzięły udział w zabawach i konkursach oraz w zajęciach muzyczno - plastycznych prowadzonych przez panią Jolantę Lul i Martę Gogiel - Auchimik.

Magdalena Syguła – Iwaniuk