Apel z okazji Tygodnia Promocji Zdrowia 2017/2018 w klasach IV-VII

29-11-2017
     27 listopada 2017 roku  odbył się apel z okazji Tygodnia Promocji Zdrowia. Tegoroczne hasło przewodnie to „Wyłącz komputer i smartfona – uprawiać sport najwyższa pora”. Głównym celem spotkania uczniów było stworzenie warunków i podejmowanie działań, które sprzyjają dobremu samopoczuciu społeczności szkolnej, kształtują postawy zdrowego stylu  życia jej członków oraz uświadamiają poczucie odpowiedzialności za zdrowie własne i innych.
     Uczniowie klasy IVh  oraz  IVg  pod opieką pani Joanny Skarzyńskiej  i pani Anny Michalak  przedstawili część artystyczną pt. „Sport to zdrowie”. Podczas przedstawienia uczniowie  zaprezentowali piosenki o sporcie oraz układy taneczne pod kierunkiem  pani Urszuli Wasiluk. Radosnym śpiewem zachęcały uczniów naszej szkoły do aktywności fizycznej.  Dekoracje wykonali uczniowie klas 4-7.

Anna Michalak, Joanna Skarzyńska