„Lekkoatletyka dla każdego”.

18-05-2015

W dniu 05.05.2015r,  na Stadionie Miejskim przy ulicy 11 Listopada odbyły się Mistrzostwa Województwa  Podlaskiego w Lekkiej Atletyce dla uczestników projektu „Lekkoatletyka dla każdego”. Rozegrano biegi na następujących dystansach: 60m, 300 m, 600m, 1000m . W konkurencjach technicznych rywalizowano w: skoku w dal, skoku wzwyż oraz rzutach piłeczką palantową.

Naszą szkołę reprezentowało 13 uczniów z klas piątych oraz szóstych. W biegu na dystansie 60 m zwyciężył Rafał Łapiński – 8 ,89 s, trzecie miejsce zajął Mateusz Mieczkowski – 9,07 s. W skoku w dal nasi uczniowie zdobyli dwa medale: złoty - Mateusz Mieczkowski z wynikiem 4,37 m, srebrny medal -  Oskar Niemyjski z wynikiem 4,25 m. Czwarte miejsce zajął Rafał Łapiński z wynikiem 4,20 m. W biegu na dystansie 1000m srebrny medal zdobył Kacper Soczko uzyskując czas 3,33 min.. Opiekunem drużyny był Marek Karłuk.

Skład drużyny :

• Łapiński Rafał