Tydzień dobrych manier w świetlicy

22-02-2018
     „Dobre maniery nie tylko od święta - zuch kto o nich pamięta”

Dobre wychowanie zawsze popłaca. To dzięki niemu jesteśmy lubiani i akceptowani
w domu, w szkole, w towarzystwie. Jednak uczenie dzieci zasad savoir – vivre’u nie jest łatwe.
     W dniach 19.02 – 23.02.2018r. w naszej świetlicy odbył się „tydzień dobrych manier”. W tym czasie codziennie przed obiadem wychowawczynie prowadziły dla dzieci zajęcia o dobrym wychowaniu. Odbyły się ciekawe pogadanki. Dzieci słuchały opowieści i zabawnych wierszyków, które przedstawiały dobre wychowanie. Wykonywały również plakaty o dobrych manierach.
     Mamy nadzieję, że „złote zasady”, które poznały dzieci, będą wcielały w życie.

Joanna Lipska - Hościło