Śmieciowe roboty

28-05-2015

Dobre rady na złe odpady czyli ekologiczne roboty. Dzieci z grupy O,,b” wraz z rodzicami podjęły się ciekawego zadania. Ze śmieci zrobiły pożyteczne i użyteczne zabawki czyli roboty, małe dzieła sztuki. Dzięki wspólnej pracy powstały fantastyczne stworki, które cieszą niejedno oko. Aby stworzyć coś z niczego rodzice i dzieci musieli poświęcić na ten projekt i wykonanie wiele czasu. To co u nas uważa się za bezużyteczne – czyli śmieci- zostało wykorzystane do fantastycznej zabawy. Każdy robot jest wyjątkowy, bezcenny i jedyny w swoim rodzaju.  Dzięki tej akcji dzieci i rodzice kształtowali zachowania proekologiczne. Zachęcamy wszystkich do ponownego wykorzystywania opakowań po użytych produktach oraz do dobrej zabawy w gronie rodzinnym.

GALERIA:

Tekst : Katarzyna Sidorczuk