Spartakiada 2018

30-03-2018
     W dniu 27 marca 2018r. klasa III b uczestniczyła w Spartakiadzie Integracyjnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Białymstoku.  Inauguracja rozpoczęła się od uroczystego wprowadzenia flag: Polski, Białegostoku i flagi olimpijskiej oraz odczytania apelu sportowego. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych nr: 11, 45, 49, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łapach, Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 2 oraz uczniowie naszej szkoły.
     Nasi uczniowie uczestniczyli w różnych zmaganiach i konkurencjach  takich jak: "Odkurzacz", "Skaczące piłki", "Tunel" i wiele innych. W przerwach między rozgrywkami  podziwialiśmy
m.in.: poloneza w wykonaniu uczniów klasy III a, występy grupy tanecznej "Kadryl" oraz pokaz cheerleaderek, które wzbudziły powszechny aplauz publiczności. Organizatorom Spartakiady przyświecał jeden cel dobra, zgodna i wspólna zabawa uczestników.
     Uśmiechy na twarzach dzieci oraz radość z upominków, które otrzymali wszyscy uczestnicy wskazywały, że impreza była bardzo udana.