„BEZPIECZNY INTERNET”

28-04-2018

Dnia 23 kwietnia 2018 r. wnaszej szkole po raz kolejny w tym roku szkolnym odbył się apel porządkowy dla wszystkich uczniów z klas 0 - III. Tym razem montaż słowno – muzyczny pt. „BEZPIECZNY INTERNET” przygotowali uczniowie z klasy I e i II a pod kierunkiem wychowawczyń. Głównym celem występu dzieci było przypomnienie i utrwalenie zasad bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu.

Uczniowie recytowali wiersze eksponując hasła dotyczące przestrzegania zasad bezpieczeństwa
w Sieci.
Melodyjne i rytmicznepiosenki, które wykonali mali artyści przy akompaniamencie gitary spodobały się zgromadzonej publiczności, tym bardziej, że ich treść nawiązywała do tematyki apelu.

Po występie dzieci, głos zabrała p. wicedyrektor Ewa Jarzębińska dziękując wykonawcom
za przygotowanie apelu na tak ważny temat. Na koniec zgromadzeni uczniowie otrzymali dyplomy
i nagrody za udział w konkursach szkolnych.

Mamy nadzieję, że poruszona tematyka i sposób przekazania oraz prezentacji treści na zawsze pozostanie w pamięci wszystkich zgromadzonych i w momencie włączenia komputera wszyscy będziemy pamiętać o swoim BEZPIECZEŃSTWIE.

Iwona Sadowska

Nela Bielawska