Wizyta Księdza Arcybiskupa w szkole

20-05-2018

Dnia 11 maja  br. naszą szkołę odwiedził szczególny Gość- Jego Ekscelencja Ks. Arcybiskup Tadeusz Wojda- Pasterz naszej  Archidiecezji w asyście towarzyszących duszpasterzy. Było to wyjątkowe wydarzenie dla dyrekcji, nauczycieli, uczniów i pracowników naszej szkoły.

Uroczyste powitanie Księdza Arcybiskupa częścią artystyczną przy wtórze pieśni religijnych zainicjowanych przez uczniów naszej szkoły było wzruszające i podniosłe dla wszystkich zebranych. Uśmiechnięty Ksiądz Arcybiskup  z uwagą słuchał każdego wypowiedzianego i wyśpiewanego słowa. Następnie pani dyrektor wręczyła Księdzu Arcybiskupowi bukiet róż , a  jedna z uczennic portret przedstawiający Księdza Arcybiskupa swojego autorstwa.

Na zakończenie wizyty ks. Arcybiskup skierował do wszystkich zebranych swoje słowo i udzielił pasterskiego błogosławieństwa , po czym udał się na spotkanie z nauczycielami na słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że wizyta Księdza Arcybiskupa w progach naszej szkoły zapisze się nie tylko na stronach kroniki, ale także w naszych sercach i pamięci jako niezwykła,  uroczysta i radosna chwila.

GALERIA:

Opracowała: