Dzień Mamy i Taty w 4 latkach

28-05-2018
     Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla każdego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć
się i pielęgnować wieź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też, co roku w naszym przedszkolu, pomagamy dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Mamy i Taty.
     Z tej właśnie okazji, 24 maja odbyła się w naszej grupie uroczystość, podczas której przedszkolaki
w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny. Swój występ rozpoczęły powitaniem gości. Następnie były wiersze, piosenki, niespodzianka w postaci „surówki majowej” przygotowanej przez dzieci oraz życzenia dla kochanych rodziców. Podczas wręczania własnoręcznie przygotowanych prezentów – koszyczków z kwiatami Mamom i krawatów Tatusiom – całusom i uściskom nie było końca. Po występie artystycznym przedszkolaków, goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Tekst i zdjęcia: Beata Kulesza