Pożegnanie klasy III w Wiosce Indiańskiej ,, Puszczykówka" w Pokośnie

20-06-2018

Dnia 12.06.2018r. i 15.06.2018r. klasy III ,,d", III ,,g", III ,,i" oraz III ,,j" wraz
z wychowawczyniami odbyły ostatnią wycieczkę jako uczniowie nauczania zintegrowanego do Wioski Indiańskiej ,, Puszczykówka" w Pokośnie. Program wyprawy obejmował m.in. zwiedzanie wioski, zwiedzanie mini zoo, zapoznanie się z rękodziełem indiańskim, przejażdżkę konną oraz wiele gier
i zabaw zręcznościowych takich jak: pokonywanie indiańskiego toru przeszkód, strzelanie z łuku, strzelanie z wiatrówki, wyławianie złota, łowienie ryb i przeciąganie liny. Nie zabrakło również ogniska i pieczenia kiełbasek przy prawdziwie indiańskich tipi. Na koniec uczniowie mogli zakupić ciekawe, ręcznie wykonane pamiątki, które jeszcze przez długi czas będą przypominały im o tej niezwykłej wycieczce.

POKAZ SLAJDÓW

Wychowawczynie: