29-09-2018
     Dnia 27 września 2018 r. w murach naszej szkoły odbyło się Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Białegostoku za rok szkolny 2017/2018.
     Pani Dyrektor wraz z Panią Wicedyrektor odebrały puchary
za zdobyte miejsca we współzawodnictwie dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Białystok.

W klasyfikacji miejskiej nasza szkoła zajęła:
I miejsce w klasyfikacji generalnej
II miejsce w klasyfikacji dziewcząt
III miejsce w klasyfikacji chłopców

Podczas uroczystości wręczono również podziękowania nauczycielom wychowania fizycznego – panu Markowi Karłukowi oraz panu Kamilowi Ustyniukowi, dzięki którym szkoła zajęła wysokie miejsce w klasyfikacji Miasta Białystok.
     Uroczystość uatrakcyjniły pokazy naszych uczniów. W tańcu towarzyskim zaprezentowali
się Magdalena Bartyś z klasy 6d wraz z partnerem Jakubem Sidorowiczem - uczniem klasy 6b. Następnie swoje umiejętności z piłki ręcznej zaprezentowali chłopcy z klasy sportowej 7c.