„Bezpieczeństwo na drodze”

19-10-2018

17 października 2018 r. odbył się w naszej szkole apel porządkowy dla klas I - III pt. „Bezpieczeństwo na drodze”. Uczniowie z klasy I d pod opieką pani Katarzyny Łempickiej, klasy
II a integracyjnej pod kierunkiem pani Elżbiety Baczewskiej i pani Bożeny Puchalskiej oraz uczniowie
z klasy III b integracyjnej pod opieką pani Anny Jagielskiej - Ciurla i pani Emilii Stankiewicz przygotowali piosenkę i wiersze dotyczące bezpiecznej drogi do szkoły i do domu.

Dla każdego użytkownika drogi bardzo ważna jest znajomość zasad ruchu drogowego. Aby na drodze czuć się bezpiecznie należy stosować się do obowiązujących przepisów. Uczniowie przypomnieli przepisy ruchu drogowego. Nawet mały przepis drogowy może nam uratować życie. Mamy również nadzieję, że wszyscy uczniowie już wiedzą, że powinni nosić elementy odblaskowe. Niech na długo pozostanie nam w pamięci słowa: własne zdrowie zawsze mam w głowie!